Униформа во V израз

Униформа во V израз

Произведувач: BELAMED
Код на производ: 055
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.700,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Медицинското одело е изработено од најквалитетен Doctor кепер материјал 195 гр/м2, 65% полиестер/35% памук.

ПАЛТО - Во V израз, еден џеб горе лево и два џеба доле, лево и десно.
ПАНТОЛОНИ - појас со ластик, два џеба, дополнителни странични џебови и ногавици со ластик.

Препорачани производи
Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.