Униформа

Униформа

Произведувач: BELAMED
Код на производ: 057
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.850,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Медицинското одело е изработено од најквалитетен Doctor кепер материјал 195 гр/м2, 65% полиестер/35% памук.

ПАЛТО - Закопчување со нитни и два џеба доле, лево и десно. Избор на боја на џебови
ПАНТОЛОНИ - појас со ластик и џебови.

Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.