Униформа со скриено закопчување

Униформа со скриено закопчување

Произведувач: BELAMED
Код на производ: 053
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.590,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Медицинската униформа е изработено од најквалитетен Doctor кепер материјал 195 гр/м2, 65% полиестер/35% памук.

ПАЛТО - Со руска јака, закопчување со нитни, еден џеб горе лево и два џеба доле, лево и десно.
ПАНТОЛОНИ - појас со ластик и џебови.

Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.