Лабораториски мантил

Лабораториски мантил

Произведувач: BELAMED
Код на производ: 047
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.200,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Лабораториски мантил со рендер на ракавите.

Медицинскиот мантил е изработено од најквалитетен материјал 200 гр/м2, 65% полиестер/35% памук.

Руска јака, закопчување со нитни, ракави со рендер, еден џеб горе лево и два џеба доле, лево и десно.

Женските модели имаат напред брусни и две брусни по должина на задниот дел.

Препорачани производи
Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.