Пантолони

Пантолони

Произведувач: BELAMED
Код на производ: 045
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

650,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Изработено од најквалитетен Doctor кепер материјал 195 гр/м2, 65% полиестер/35% памук.

ПАНТОЛОНИ - појас со ластик и два џеба.

Препорачани производи
Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.