Медицинска униформа со руска јака

Медицинска униформа со руска јака

Произведувач: BELAMED
Код на производ: 052
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.450,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Медицинската униформа е изработено од најквалитетен  материјал 200 гр/м2, 65% полиестер/35% памук.

ПАЛТО - Со руска јака, закопчување со нитни, еден џеб горе лево и два џеба доле, лево и десно.
ПАНТАЛОНИ - појас со ластик и џебови.

Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.