Медицинска униформа

Произведувач: BELAMED
Код на производ: 051
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.600,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Медицинската униформа е изработено од најквалитетен материјал 200 гр/м2, 65% полиестер/35% памук.

ПАЛТО - Во V израз, еден џеб горе лево и два џеба доле, лево и десно.
ПАНТАЛОНИ - појас со ластик и џебови.

Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.