Медицински мантил

Медицински мантил

Произведувач: BELAMED
Код на производ: 049
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.150,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Медицинскиот мантил е изработено од најквалитетен Doctor кепер материјал 195 гр/м2, 65% полиестер/35% памук.

Ревер јака, закопчување со нитни, еден џеб горе лево и два џеба доле, лево и десно. Во задниот дел има каиш од едниот до другиот крај. Женските модели имаат напред брусни и две брусни по должина на задниот дел.

Препорачани производи
Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.