ЛЕКАРСКИ ТАШНИ

ЛЕКАРСКИ ТАШНИ


Прикажи:
Сортирај според:
Торби за интервенции – Патронажна торба  со димензии 400мм*280мм*200мм, обложена со полие..
2.950,00 ден.
Патронажен куфер со димензии 455мм*355мм*110мм, обложен со еко кожа, со внатрешни прегр..
4.750,00 ден.
Прикажани 1 до 2 од вкупно 2 (1 страни)
Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.