Инхалатори

Инхалатори


Прикажи:
Сортирај според:
*“VA“ технологија (со прилагодлив вентил) *Големина на честички < 2.5 микро метри *Тивка рабо..
3.550,00 ден.
*“VA“ технологија (со прилагодлив вентил) *Големина на честички < 3 микро метри *Тивка работа..
3.150,00 ден.
Карактеристики:- Небулизација: 0,33 мл/мин- Медикамент: 0,3 мл- Максимален проток на воздух : 7.5 - ..
2.850,00 ден.
Прикажани 1 до 3 од вкупно 3 (1 страни)
Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.