Кожни кломпи Medical 105M со мемори пена

Кожни кломпи Medical 105M со мемори пена

Произведувач: LEON
Код на производ: 044
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.500,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Анатомски кожни кломпи со мемориска пена која на стапалата им пружа чувство на блага масажа и релаксирачки ефект.

Горен дел: природна кожа soft,
Ѓон: полиуретан,
Боја: бела,
Број: 42-46.

Наменети за секојдневна и професионална употреба.

Вашите стапала одмараат и кога Вие работите!


Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.