Ракавици Vinil без талк

Ракавици Vinil без талк

Код на производ: 024
На лагер: Залиха
300,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Пакување 100 ракавици Винилни без талк.

Ракавиците се применуваат во прехрамбена индустрија, месари и козметички салони.

Препорачани производи
Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.