Baby мемори перница

Произведувач: LEZET
Код на производ: 009
На лагер: Залиха
620,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Перница за бебе и деца. Јадрото на перницата се состои од 100% обликувана мемориска пена и навлака со алое вера и патент која лесно се отстранува, се пере и повторно се навлекува. Избор на навлака бела или дизајнирана.

Препорачани производи
Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.