Кожни кломпи Medical 115 со мемори пена

Кожни кломпи Medical 115 со мемори пена

Произведувач: LEON
Код на производ: 037
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.400,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Анатомски кожни кломпи со мемориска пена која на стапалата им пружа чувство на блага масажа и релаксирачки ефект.

Горен дел: природна кожа,

Табан: природна кожа со мемори пена

Ѓон: полиуретан,

Боја: бела/црна,

Број: 36-41.

Наменети за секојдневна и професионална употреба.

Вашите стапала одмараат и кога Вие работите!

Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.