Кожни кломпи отпорни на потење

Произведувач: LEON
Код на производ: 033
На лагер: Залиха

Дополнителни опции

1.300,00 ден.
-+
 

Постави прашање во врска со овој производот

Ова прашање сакам да е приватно


Анатомски кожни кломпи со кожна влошка отпорна на потење.

Горен дел: природна кожа,

Табан: природна кожа отпорна на потење,

Ѓон: полиуретан,

Боја: бела/црна,

Број: 36-41.

Наменети за секојдневна и професионална употреба. Вашите стапала одмараат и кога Вие работите!

Развиено од INSHOP & PROCESS IN. Хостирано од INHOST.